Jesteś tutaj: O nas

O nas

Jestem Podologiem z dużym doświadczeniem, fachową wiedzą. Współpracuję z lekarzami wielu dziedzin, łączę pasję z satysfakcją wynikającą z niesienia pomocy w obrębie dolegliwości chorobowych stóp. Do pacjenta podchodzę zawsze indywidualnie tak żeby poczuł się zaopiekowany i odprężony. Profesjonalny sprzęt oraz rygorystycznie przestrzegane zasady higieny w gabinecie zapewnią Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszam pacjentów, którzy potrzebują profesjonalnego pedicure medyczny oraz klasycznego, również osoby dotknięte chorobami cukrzycy i reumatyzmu, pacjenci z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców (haluksy, palce krogulcze), z dolegliwościami na stopach t.j.: odciskami, modzelami, brodawkami, a także wrastającymi czy grzybiczymi paznokciami, rozpadlinami na piętach.

Zapraszam również na diagnostykę stóp, po której wykonam dla Państwa indywidualne, precyzyjnie dopasowane wkładki ortopedyczne.

Wkładki dopasowane indywidualnie łagodzą dolegliwości stóp, kręgosłupa, znacznie zwiększają komfort poruszania.

Anna Kaim


Zapraszam pacjentów, którzy potrzebują  profesjonalnego pedicure medycznego oraz klasycznego.
Zapraszam również na diagnostykę stóp, po której wykonam dla Państwa indywidualne, precyzyjnie dopasowane wkładki ortopedyczne.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul.Obornicka 85
lok 121 Galeria Sucholeska

62-002 Suchy Las
annapodolog@gmail.com


NA SKRÓTY